Mycie elewacji na terenie dolnośląskiego i lubuskiego

Urok każdego domu to estetycznie wykończona i zadbana elewacja – dlatego warto się o nią zatroszczyć

Myjemy elewacje w Lubaniu, Bolesławcu, Jeleniej Górze, Legnicy, Wrocławiu i Zielonej Górze. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami i instytucjami. Oferujemy:

 • ceny od 8 zł do 14 zł w zależności od stopnia zabrudzenia i wysokości budynku,
 • darmową wycenę,
 • krótkie terminy realizacji,
 • fachowe doradztwo w kwestii wyboru techniki mycia,
 • impregnację dobraną do rodzaju obiektu.

Skontaktuj się z nami aby zamówić wycenę i usługę: https://myjemyto.pl/kontakt/.

Skąd biorą się zanieczyszczenia elewacji?

Atmosferyczne zanieczyszczenia takie, jak deszcz, promienie słoneczne, ściekająca woda oraz skoki temperatur są powodem utraty przez elewację nie tylko atrakcyjnego wyglądu, ale również jej funkcjonalności. Zabrudzenia, które nie są na bieżąco usuwane powodują, że z czasem budynek trzeba będzie pomalować na nowo. Usługi tego rodzaju generują duże koszty. Dużo lepszym rozwiązaniem jest zatem mycie elewacji. Dzięki właściwie dobranym technikom czyszczenia i środkom chemicznym, możemy pozbyć się uporczywych plam i zalegającego latami brudu.

Profesjonalne usługi cleaningowe

Nie ma potrzeby mycia zewnętrznych ścian budynku każdego roku. Zabrudzenia w dużej mierze zależą od tego, gdzie obiekt jest zlokalizowany. Budynki położone przy ruchliwej drodze narażone są na ciągłe zanieczyszczenia, z kolei te w okolicach lasów i miejsc o wysokiej wilgotności powietrza na grzyby. Jedne i drugie wymagają odpowiedniej i regularnej pielęgnacji. Największe znaczenie w tym przypadku ma faktura tynku (mniej brudu osiada na gładkich powierzchniach). Ważna jest także nasiąkliwość tynku, ponieważ deszcz nie zmywa powstających na nim zabrudzeń.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego oferujemy usługi, które pozwolą dobrze zabezpieczyć elewację oraz ją wyczyścić z wszelkich zabrudzeń. Stosujemy technologię hydro-piaskowania, za pomocą której idealnie czyścimy powierzchnię budynku z plam i trudnych do zmycia warstw brudu. Odsłaniamy tym samym walory estetyczne tynku.

Czyścimy elewacje

 • wykonane z tynku szlachetnego, tradycyjnego, malowanego farbami elewacyjnymi, mineralnego, cementowo-wapiennego, akrylowego, silikatowego, silikonowego itp.,
 • z różnego rodzaju cegły oraz kamienia (klinkier, granit, piaskowiec),
 • siding PCV,
 • z metalu (aluminium),
 • z betonu,
 • z płyt oraz okładzin elewacyjnych,
 • elementy składające się na ekrany akustyczne wokół budynku i wiele innych.

Zajmujemy się czyszczeniem domów klientów indywidualnych, a także obiektów użytku publicznego, budynków handlowych, przemysłowych, hal produkcyjnych i magazynów, obiektów inżynierskich w Lubaniu, Zielonej Górze, Jeleniej Górze, Bolesławcu, Zgorzelcu, Legnicy i Wrocławiu.

Zawsze proponujemy impregnację, z której warto skorzystać, aby efekty były trwalsze.

Po wykonaniu hydro-czyszczenia najważniejsze jest zabezpieczenie powierzchni. Impregnaty dopasowujemy do budynków indywidualnie, ponieważ jest to uzależnione od funkcji i sposobu użytkowania obiektu. Prawidłowa konserwacja powierzchni ma właściwości hydrofobowe (jest to zdolność „odpychania” wody). Zapewnia to odporność na czynniki atmosferyczne oraz zmiany temperatury. Impregnaty mogą także zawierać filtry UV, doskonale zabezpieczające przed blaknięciem koloru elewacji, jak również chroniące przed pękaniem i niszczeniem przez promienie słoneczne. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na mycie dachów.