PROFESJONALNE MYCIE DOMU I OTOCZENIA

Zadzwoń
509 533 252

Firma cleaningowa Myjemy To z Lubania – o naszej działalności

Nasze doświadczenie przekłada się na możliwość realizacji usług na najwyższym poziomie. Tworzymy nowoczesną i jednocześnie dynamicznie rozwijającą się firmę cleaningową. W naszym zespole działają sami fachowcy z dużym doświadczeniem, którzy mają nienaganną opinię i referencje. Tym samym w każdym przypadku gwarantujemy, że powierzone nam zlecenie zostanie wykonane w sposób zgodny z oczekiwaniami oraz w założonym na wstępie przedziale czasowym. W naszej ofercie dostępne jest:

  • mycie szklanych fasad wodą demineralizowaną,
  • kostki brukowej i dachów,
  • usuwanie graffiti,
  • utrzymanie w nieskazitelnym stanie paneli fotowoltaicznych.
image-box-3
Podczas każdej z wymienionych powyżej usług stosujemy profesjonalne środki czystości oraz sprzęt renomowanych marek. Gwarantowana przez naszą firmę oferta szeroko rozumianych usług związanych z czyszczeniem i utrzymaniem porządku dostępna jest dla osób fizycznych, firm oraz instytucji publicznych. Za sprawą współpracy z naszą firmą każdy będzie odczuwał zadowolenie i satysfakcję z osiągniętego efektu. Gwarantujemy profesjonalizm, konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo. Sprawdź, a nie pożałujesz! Miasta, w których świadczymy usługi to:
  • Lubań,
  • Bolesławiec,
  • Jelenia Góra,
  • Legnica,
  • Wrocław,
  • Zielona Góra.

DLACZEGO MY?

Nasze usługi niewątpliwie wyróżnia wysoka jakość. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz szybkie terminy realizacji. Jednocześnie wykonujemy swoją pracę z dbałością o każdy szczegół, aby klienci mogli cieszyć się idealnie czystym domem i jego otoczeniem. Koszt usługi wyceniamy indywidualnie. Oferujemy atrakcyjne ceny i terminową realizację każdego zlecenia.
Indywidualne podejście do klienta

Wieloletnia obecność na rynku nauczyła nas, że warto każdego zleceniodawcę traktować indywidualnie. Pozwala to bowiem wykonać każdą realizację zgodnie z oczekiwaniami i w założonym na wstępie czasie. Stąd też nasza oferta jest przygotowana na podstawie oczekiwań klienta, zakresu prac, które możemy wykonać i ich częstotliwości oraz dostępnego budżetu.

ATRAKCYJNY CENNIK

Zawsze dążymy do tego, aby podane przez nas ceny były realne, ale atrakcyjne dla klientów. Są one adekwatne do jakości wykonywanych przez nas usług.

ELASTYCZNOŚĆ

Nasza firma cleaningowa wyróżnia się gotowością niesienia pomocy i otwartością na potrzeby kontrahentów. Nasze prace jesteśmy w stanie wykonywać w taki sposób, aby nie kolidowały one z użytkowaniem danego terenu czy obiektu.

NAJLEPSZY SPRZĘT I ŚRODKI CZYSTOŚCI

Podczas czyszczenia budynków i ich najbliższego otoczenia stosujemy środki czystości zgodne z wszystkimi wymogami. Do tego profesjonalnie dobrany sprzęt renomowanych producentów gwarantuje wykonanie każdej usługi porządkowej sprawnie i efektywne.

PROFESJONALNA KADRA PRACOWNICZA

Wszystkie osoby, które są u nas zatrudnione, mają odpowiednie kwalifikacje. Na każdym kroku podnoszą także swoje kompetencje. Nie zapominamy również o aktualnych badaniach sanepidowskich. Nasi pracownicy mają certyfikaty ukończenia kursu BHP.

FACHOWE DORADZTWO

Z przyjemnością pomożemy naszym klientom w wyborze najlepszej metody czyszczenia elewacji, dachu, usuwania graffiti, malowania dachu czy innych prac porządkowych. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby każdy z Was mógł w pełni zapoznać się z ofertą Myjemy To.

Opinie o nas

[hfe_template id='5700';]