CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK USUWAMY GRAFFITI?

 

Usuniemy graffiti

  • działamy w województwie dolnośląskim
  • darmowa wycena
  • skontaktuj się z nami aby zamówić wycenę i usługę:
    http://myjemyto.pl/kontakt/

 

​Pozbywanie się graffiti to usuwanie nie tylko samego napisu, ale również zachowanie właściwości użytkowych oczyszczanej powierzchni. To niezwykle czasochłonny proces, ponieważ jest to wiele czynności, które następują jedna po drugiej. Cena usuwania graffiti nie należy do najniższych.

Najpierw identyfikujemy jakiego rodzaju jest zabrudzenie. Sprawdzamy farbę, która została użyta w tym celu, a następnie ustalamy stan powierzchni, na której wykonano graffiti. Dobieramy prawidłowy rozpuszczalnik, za pomocą którego usuniemy zabrudzenia i będzie on bezpieczny dla powierzchni.
Kolejnym krok to oczyszczanie oraz płukanie i w tym procesie następuje już usuwanie graffiti.
Używając dobrze dobranego rozpuszczalnika, dopiero potem wchodzimy w etap mycia z wykorzystaniem myjki wysokociśnieniowej.
Nasze usługi realizowane są na terenie całej Polski. Czyszczenie przeprowadzamy na większej i mniejszej powierzchni.

Mamy różnego rodzaju środki do czyszczenia graffiti przystosowane do wszystkich powierzchni.
Graffiti można usunąć z betonu, cegły, a nawet malowanego tynku, jak również z innych.

Preparaty, które stosujemy, dzielimy na trzy rodzaje:
Te pierwsze usuwają graffiti z twardych powierzchni, które są nieabsorbujące i nienasiąkające, czyli:

– kamień,
– marmur,
– granit,
– klinkier,
– szkło.

Często jest to spotykane na pojazdach komunikacji publicznej, jak pociągi, a nawet autobusy.
Za pomocą odpowiednich substancji doskonale usuniemy również graffiti z powierzchni metalowych, które zostały pomalowane przemysłowo. Mowa tutaj o wagonach kolejowych, autobusach, a także tramwajach, czy wiatach przystankowych po bramy i budki telefoniczne, a nawet metalowe ogrodzenia, elementy mostów itp.

Powierzchnie, które nie mają zdolności nasiąkania, czyści się stosunkowo łatwo i bardzo szybko, a cena usługi jest nieco niższa w porównaniu do innych nawierzchni.

Drugie preparaty z kolei służą nam do czyszczenia powierzchni gładkich oraz delikatnych, a mianowicie jest to:

– laminat,
– lamperia,
– pleksiglas,

W ten sposób wykonujemy usługę czyszczenia banerów, znaków drogowych oraz reklam.

Zadanie tego rodzaju jest już nieco trudniejsze, ponieważ należy wziąć pod uwagę właściwości nawierzchni, które wchodzą w reakcję z farbą, za pomocą której wykonano graffiti. W tym przypadku liczy się czas, gdy tylko zostanie zauważone graffiti, należy zgłosić się z problemem, jak najszybciej. Możemy rzec, iż czas ten liczy się zaledwie w godzinach.

Trzeci sposób na oczyszczenie z graffiti to substancje, które poradzą sobie z powierzchnią porowatą oraz delikatną ze skłonnością do nasiąkania, czyli:

– tynk tradycyjny,
– tynk cementowo-wapienny,
– tynk wykończony farbą elewacyjną,
– wyprawa tynkarska.
Tutaj mamy do czynienia z naprawdę czasochłonną i wymagającą pracą, gdyż w tym przypadku przed rozpoczęciem usuwania musimy dokładnie określić jakość tynku, a także jego odporność i reakcje ze substancjami chemicznymi wraz z wodą. Nie dopuszczamy do uszkodzenia powierzchni przy jednoczesnym skutecznie usuniętym graffiti. Bez doświadczenia w tym zakresie i wykorzystaniem wyłącznie myjek ciśnieniowych oraz nieodpowiednich środków prowadzi do usunięcia powierzchni tynkowej lub farby.

Skontaktuj się z nami

  • działamy w województwie dolnośląskim
  • darmowa wycena
  • skontaktuj się z nami aby zamówić wycenę i usługę:
    http://myjemyto.pl/kontakt/