Pielęgnacja szklanych fasad

Mycie szklanych fasad

Fasada jest najbardziej wyeksponowaną wizualnie częścią budynku. To właśnie jej wizerunek jest główną ozdobą każdego domu czy też obiektu handlowego i budynków użytku publicznego np. biblioteki. Robi wrażenie na osobach, które odwiedzają dany obiekt.

Fasady wykonane ze szkła są najbardziej efektowne, ale ich piękno szybko ulega zabrudzeniom. Osady i zanieczyszczenia powodują widoczne zacieki i plamy na szklanej powierzchni, co znacznie psuje ich wizerunek. Im większa szklana fasada, tym nieestetyczne zabrudzenia wyglądają gorzej. Wdzięk blasku szkła fasad wymaga prawidłowej i stałej pielęgnacji.

Jeżeli chcesz, aby budynek, który należy właśnie do Ciebie, wyglądał jak najlepiej i wyróżniał się swoim wizerunkiem, skontaktuj się z firmą ArboClean. Nasze usługi obejmują profesjonalną pielęgnację szklanych fasad, myjemy je jednorazowo lub cyklicznie. Umówimy się na wygodny dla Ciebie termin, ponieważ firma czynna jest siedem dni w tygodniu całodobowo.

Składamy się z zespołu tylko doświadczonych w tym zakresie usług specjalistów. Stosujemy do mycia wodę zdemineralizowaną, czyli taką, która pozwala na eliminację powstawania zacieków. Sprzęt, jakim się posługujemy, należy do najwyższej jakości urządzeń myjących, a także stosujemy środki odpowiednio dobrane do każdego zlecenia indywidualnie.

Nie ma dla nas problemu, aby umyć wielopiętrowe budynki. Fasady mające kilkanaście metrów wysokości myjemy przy zastosowaniu tyczek teleskopowych, gdyż dzięki nim robimy to dokładnie i w cichy sposób. Możemy działać w trakcie otwarcia obiektu, ponieważ zapewniamy wykonywanie czynności bez zakłóceń Twojej pracy.

Bardzo wysokie obiekty czyścimy za pomocą podnośnika koszowego, a także technik alpinistycznych. Do umycia elewacji ze szkła wyślemy do Ciebie specjalistów, którzy ocenią sytuację i zaproponują odpowiednią technikę czyszczenia oraz środki, które użyją do mycia szklanej powierzchni.

Możesz zamówić czyszczenie elewacji szklanych w ArboClean i mieć absolutną pewność, iż:

– elewacja po umyciu będzie lśniła czystością bez zacieków i innych nieestetycznych pozostałości,

– elewacja zostanie umyta wyłącznie wodą zdemineralizowaną wraz ze specjalnie dobranymi, środkami, które przy okazji są biodegradowalne,

– zastosujemy metodę, która pozwoli, aby została uchroniona przed ponownym zabrudzeniem w szybkim czasie, gdyż używamy substancji zabezpieczających przed zabrudzeniem,

– czyścimy nawet powierzchnie nasłonecznione przy skrupulatnym zachowaniu ustalonego terminu wykonania usług,

– dajemy gwarancję wysokiej jakości naszej pracy bez zależności, jaką powierzchnię będziemy czyścić,

– nasze usługi obejmują także mycie szyb wystawowych, banerów reklamowych oraz ekranów dźwiękochłonnych, czy też wiaty przystankowe.

Mycie szklanych fasad – Lubań, Bolesławiec, Jelenia Góra, Legnica, Wrocław, Zielona Góra