Urok każdego domu to estetycznie wykończona oraz zadbana elewacja – dlatego warto się o nią zatroszczyć

 

Umyjemy Twoją elewację

 • cena od 7 zł do 11 zł w zależności od stopnia zabrudzenia
 • działamy w województwie dolnośląskim
 • darmowa wycena
 • skontaktuj się z nami aby zamówić wycenę i usługę:
  http://myjemyto.pl/kontakt/

Profesjonalne mycie elewacji

Atmosferyczne zanieczyszczenia takie, jak deszcz i w wyniku tego błoto, promienie słoneczne UV, ściekająca woda oraz skok temperatur są powodem utraty przez elewację nie tylko wyglądu, ale również jej funkcjonalności. Zabrudzenia stale osadzone na elewacji obniżają poziom estetyczny budynku, który często jest ponownie malowany, a są to bardzo wysokie koszty. O wiele tańsze jest czyszczenie.

Nie ma potrzeby mycia elewacji każdego roku, ale zabrudzenia budynku w dużej mierze zależą od tego, gdzie się on znajduje. Budynki położone przy ruchliwej drodze narażone są na ciągłe zanieczyszczenia, z kolei te w okolicach lasów i miejsc o wysokiej wilgotności powietrza narażone na grzyby, również wymagają pielęgnacji. Faktura tynku w tym przypadku ma największe znaczenie (mniej łapiące brud są oczywiście gładkie powierzchnie), ale ważna jest także nasiąkliwość tynk, ponieważ deszcz nie zmywa wówczas zabrudzeń.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i dlatego oferujemy usługi, które pozwolą dobrze zabezpieczyć elewację oraz ją ówcześnie wyczyścić. Stosujemy technologię hydro-piaskowania, za pomocą którego idealnie czyścimy nawierzchnię budynku z plam i trudnych do zmycia warstw zanieczyszczeń, tym samym odsłaniając walory estetyczne tynku.

Czyścimy elewacje:
– wykonane z tynku (szlachetnego, tradycyjnego, malowanego farbami elewacyjnymi, mineralnego, cementowo-wapiennego, akrylowego, silikatowego, silikonowego itp.),
– różnego rodzaju cegły oraz kamienie (klinkier, granit, piaskowiec),
– siding PCV,
– z metalu (aluminium),
– z betonu,
– z płyt oraz okładzin elewacyjnych
– elementy składające się na ekrany akustyczne wokół budynku,
– i wiele innych.

Zajmujemy się czyszczeniem domów klientów indywidualnych, a także obiektów użytku publicznego, budynki handlowe, przemysłowe, hale produkcyjne i magazyny, obiekty inżynierskie.

Zawsze proponujemy impregnację, z której warto skorzystać, aby efekty były trwalsze.

Po wykonaniu hydro-czyszczeniu najważniejsze jest zabezpieczenie czystej powierzchni. Impregnaty dopasowujemy do budynków indywidualnie, ponieważ jest to uzależnione od funkcji
i użytku obiektu. Prawidłowa konserwacja powierzchni ma właściwości hydrofobowych (jest to zdolność„odpychania” wody), zapewnia to odporność na czynniki atmosferyczne oraz różną temperaturę. Impregnaty mogą także zawierać filtry UV, doskonale zabezpieczające przed blaknięciem koloru elewacji, jak również chronią przed pękaniem i niszczeniem przez promienie słoneczne.

Skontaktuj się z nami

 • cena od 7 zł do 11 zł w zależności od stopnia zabrudzenia
 • działamy w województwie dolnośląskim
 • darmowa wycena
 • skontaktuj się z nami aby zamówić wycenę i usługę:
  http://myjemyto.pl/kontakt/