firma cleaningowa

Zadzwoń
509 533 252

O nas

Mycie elewacji, dachów, kostki brukowej, szklanych fasad
Doświadczenie naszej firmy przekłada się na możliwość realizacji usług na najwyższym poziomie. Tworzymy nowoczesną i jednocześnie dynamicznie rozwijającą się firmę cleaningową. W naszym zespole działają sami fachowcy z dużym doświadczeniem. Do tego mają oni nienaganną opinię i referencje. Tym samym w każdym przypadku gwarantujemy, że powierzone nam zlecenie to zostanie wykonane w sposób zgodny z oczekiwaniami oraz w założonym na wstępie przedziale czasowym. W naszej ofercie dostępne jest mycie kostki brukowej i dachów, usuwanie graffiti, czyszczenie szklanych fasad wodą demineralizowaną oraz utrzymanie w nieskazitelnym stanie paneli fotowoltaicznych. Podczas każdej z wymienionych powyżej usług stosujemy profesjonalne środki czystości oraz sprzęt renomowanych marek. Gwarantowana przez naszą firmę oferta szeroko rozumianych usług związanych z czyszczeniem i utrzymaniem porządku dostępna jest dla osób fizycznych, firm oraz instytucji publicznych. Za sprawą współpracy z naszą firmą każdy będzie odczuwał zadowolenie i satysfakcję z efektu finalnego. Gwarantujemy profesjonalizm, konkurencyjne ceny i doradztwo.

Sprawdź nas, a nie pożałujesz!

Profesjonalne mycie elewacji, mycie dachów, mycie kostki brukowej, mycie szklanych fasad – Lubań, Bolesławiec, Jelenia Góra, Legnica, Wrocław, Zielona Góra.

image-box-3

Dlaczego my?

Indywidualne podejście do klienta

Wieloletnia obecność na rynku nauczyła nas, że warto każdego zleceniodawcę traktować indywidualnie. Pozwala to bowiem wykonać każdą realizację zgodnie z oczekiwaniami i w założonym na wstępie czasie. Stąd też nasza oferta jest przygotowana na podstawie oczekiwań klienta, zakresu prac i ich częstotliwości oraz dostępnego budżetu.

ATRAKCYJNY CENNIK

Zawsze dążymy do tego, aby podane przez nas ceny były realne, ale atrakcyjne dla klientów.

ELASTYCZNOŚĆ

Nasza firma cleaningowa wyróżnia się gotowością niesienia pomocy i otwartością na potrzeby kontrahentów. Nasze prace jesteśmy w stanie wykonywać w taki sposób, aby nie kolidowały one z użytkowaniem danego terenu czy obiektu.

PROFESJONALNA KADRA PRACOWNICZA

Wszystkie osoby, które są u nas zatrudnione, mają odpowiednie kwalifikacje oraz na każdym kroku podnoszą swoje kompetencje. Nie zapominamy również o aktualne badaniach sanepidowskich i certyfikaty ukończeni kursu BHP. Co więcej, w czasie pracy stosują oni środkami czystości zgodne z wszystkimi wymogami. Do tego profesjonalnie dobrany sprzęt renomowanych producentów gwarantuje wykonanie każdej usługi porządkowej sprawnie i efektywne.

Opinie o nas

Miałem okazję współpracować z kilkoma firmami tego typu, jednak odkąd trafiłem na Wasze usługi, to nie szukam nikogo nowego. Całkiem niedawno skorzystałem z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Wszystko pięknie i dokładnie wysprzątane. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Będę częściej korzystać z mojej strony zdecydowane najwyższa ocena!

Przemek

Niedawno skorzystałam z oferty Waszej firmy i nie żałuję, bo mój dach prezentuje się teraz jak nowy! Panowie realizujący mycia dachu dokładnie wytłumaczyli mi przed przystąpieniem do pracy wszelkie czynności, jakie będą wykonywać oraz korzyści z przeprowadzenia procesu czyszczenia. Już wiem, że w ten sposób podniosła się jego mrozoodporność i niestraszne mu są promienie słoneczne UV. Po wyczyszczeniu dachu, które przebiegło bardzo sprawnie cała powierzchnia, jest znacznie bardziej odporna na zabrudzenia i ani śladu na nim nieestetycznych zacieków czy wykwitów. Sąsiedzi pytają, w jaki sposób tak szybko wymieniłam dach!: -) Jesteście wspaniali, serdecznie polecam.

Sylwia

Zaangażowanie, wyczucie i profesjonalizm i – tak w największym skrócie mogę przedstawić współpracę z Waszą firmą. Przed garażem mam kostkę brukową, która zaczęła wyglądać już mało atrakcyjnie. Prace porządkowe domowymi sposobami nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Plamy z oleju i inne zabrudzenia w dalszym ciągu były widoczne. Zatem trzeba było skorzystać z pomocy profesjonalistów. I to był strzał a dziesiątkę! W bardzo krótkim czasie cała powierzchnia z kostki zaczęła prezentować się jak za dawnych lat. Dziękuję i polecę Was swoim bliskim!

Andrzej
[hfe_template id='5700']